100 zł bonusu za założenie darmowego konta z kartą BZ WBK (promocja nieaktualna)

Bonus 100 zl BZWBK

(Promocja nieaktualna) Założyłem dziś konto bankowe korzystając z fajnej promocji. Dają 100 zł za założenie w pełni darmowego konta bankowego oraz karty debetowej. Jeśli konto okaże się niepotrzebne po wypłaceniu bonusu, można je w każdym momencie zamknąć. Stwierdziłem, że warto się z Tobą podzielić tą okazją, która pozwoli Ci uzyskać dodatkowe oszczędności.

Banki bardzo często starają się pozyskać nowych klientów poprzez oferowanie dla nich dedykowanych ofert specjalnych. Dzisiaj opisuję wyśmienitą promocję, organizowaną przez Agorę oraz BZ WBK. Dzięki niej możesz uzyskać 100 zł premii bardzo niewielkim nakładem sił.

100 zł bonusu

Oferta polega na założeniu Konta Godnego Polecenia w BZ WBK wraz z kartą debetową oraz wydaniu nią 100 zł do końca roku. W zamian za to dostaniesz do końca lutego bonus w wysokości 100 zł. Aby móc skorzystać z promocji, musisz być nowym klientem banku. Według regulaminu, w promocji możesz wziąć udział, jeśli po 31 sierpnia 2015 roku nie miałeś aktywnego konta w BZ WBK.

Oferta jest o tyle atrakcyjna, że Konto Godne Polecenia samo w sobie jest bardzo dobre. Jest w pełni darmowe, oferuje oprocentowane 4% w skali roku do kwoty 4000 zł do końca czerwca 2016 roku. W promocji możesz założyć aż trzy takie konta, dzięki czemu zwiększyć maksymalną kwotę środków oprocentowanych na 4% do 12 tys. zł. A jak nie przypadnie Ci do gustu, to można je w każdym momencie zamknąć.

Biorąc udział w promocji, bank zwalnia z opłat za korzystanie z karty debetowej. Do czerwca 2017 roku będzie ona w 100% darmowa, oferując m.in. wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Za wydanie kartą 100 zł otrzymasz gwarantowany bonus 100 zł. Masz na to czas do końca 31 grudnia 2015. Niewielki wysiłek, dobre konto z darmową kartą debetową i spory zysk, zwłaszcza jeżeli założysz osobne konta np. dla siebie i innej osoby z rodziny. My z żoną już skorzystaliśmy z tej okazji. 200 zł na ziemi nie leży 🙂

Poniżej przedstawiam kartę promocji w formie graficznej oraz dodatkowe informacje przydatne przy wnioskowaniu o konto.

Karta Promocji BZ WBK

Podane przeze mnie odnośniki są linkami partnerskimi. Oznacza to, że jeżeli zdecydujesz się na wzięcie udział w promocji poprzez link zamieszczony na blogu, otrzymam za to dodatkowe wynagrodzenie od organizatora promocji, które wspomoże rozwój tego bloga. Oferta którą opisuję jest dla Ciebie korzystna. Sam biorę w niej udział. Warto o niej wiedzieć i zyskać dodatkowe środki małym nakładem sił. Polecam to również Tobie.

Składanie wniosku

Poniżej instrukcja wypełniania wniosku o Konto Godne Polecenia krok po kroku, aby zakwalifikować się do promocji i uzyskać gwarantowany bonus:

 1. Zarejestruj się na stronie organizatora promocji. Podaj email i wyraź zgodę – wymagana jest tylko pierwsza z nich. BZWBK Wniosek 1Pamiętaj, że zakładając konto z tego samego komputera dla kilku osób musisz podawać inny adres email – inaczej nici z bonusu!
 2. Kliknij w link aktywacyjny na swojej skrzynce email. Ukaże Ci się strona, która będzie przekierowywała Cię do strony banku: BZWBK Wniosek 2
 3. Zaakceptuj regulamin i rozpocznij składanie wniosku. BZWBK Wniosek 3
 4. Wypełnij wniosek. Poza standardowymi danymi osobowymi i kontaktowymi trzeba podjąć tu kilka decyzji.Umowę możesz podpisać poprzez przelew weryfikacyjny. Jest to najwygodniejsza forma, dzięki której wyślesz wniosek bez wychodzenia z domu. Ja skorzystałem z tej opcji. Do podpisania umowy wystarczy wykonanie przelewu z już istniejącego konta w innym banku. Dane osobowe muszą się zgadzać z obecnie składanym wnioskiem. Przy wyborze tej formy podpisania wniosku, będzie wymagany także skan lub zdjęcie dowodu osobistego.BZWBK Wniosek 4Drugą możliwością jest podpisanie umowy przez kuriera.

  BZWBK Wniosek 5Należy też wybrać jedną z kart debetowych – ja zdecydowałem się na opcję bez Payback, żeby nie bawić się w dodatkowe zgody marketingowe.

  BZWBK Wniosek 6 BZWBK Wniosek 7

 5. Dokonaj przelewu weryfikacyjnego lub czekaj na kuriera. W przypadku wyboru przelewu weryfikacyjnego, zostaniesz przekierowany do strony, na której można dokonać przelewu weryfikującego. Przelewana złotówka zostanie zwrócona potwierdzając pomyślną weryfikację wniosku przez Bank. BZWBK Wniosek 8
 6. Złożyłeś wniosek! O dalszych krokach będziesz informowany przez bank w formie mailowej oraz SMSowej. BZWBK Wniosek 9

Masz jakieś pytania? Zadawaj je śmiało!

Ja jestem weteranem brania udziału w tego typu promocjach. Myślę, że brałem udział już gdzieś w kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu 🙂 Jeżeli masz jakieś wątpliwości lub pytania, to bardzo chętnie Ci na nie odpowiem i na pewno Ci pomogę. Śmiało pytaj w komentarzach 🙂

// EDIT 26.05.2016
BZ WBK od sierpnia 2016 podwyższa opłaty! Jest to zła wiadomość dla osób, które korzystają aktywnie z konta. Co się zmienia? Najważniejsze zmiany wypisałem według mnie od najbardziej dotkliwych:

 • 20 gr za każdy smsKod, służący m.in. do przelewów. Pierwsze pięć smsKodów darmowe, ale… żeby płacić za robienie przelewów? Ta opłata właściwie dyskwalifikuje konto do codziennego użytku.
 • 50 gr za płatności przez Przelewy24 (płatności typu pay-by-link). Skandaliczna opłata za wygodne płatności internetowe. Opłaty oczywiście można uniknąć płacąc kartą lub robiąc tradycyjny przelew, ale czy o to chodzi?
 • 5 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w placówce banku. Bank skłania do nauki korzystania z wpłatomatów i bankomatów całkiem sporym kosztem.
 • 50 gr za zlecenie stałe. Koniec z darmową automatyzacją płatności, choć przeciętny klient ze zleceń stałych nie korzysta. I tak boli, zwłaszcza nieprzeciętnych.
 • 15 zł za wznowienie karty – karta straciła ważność? Jej wznowienie będzie kosztowało Cię 15 zł. Oczywiście możesz zastrzec kartę i wyrobić nową, ta operacja jest już za darmo…
 • 25 zł za zmianę dotychczasowego numeru telefonu komórkowego w placówce.

Tyle wyłapałem, ale już pierwsze dwie opłaty jak dla mnie wykluczają konto jako rachunek główny do codziennego użytku. Ja osobiście moich trzech Kont (nie)Godnych Polecenia nie zamykam – wciąż jest tam bardzo dobre oprocentowanie 4% i dopóki się to nie zmieni, pozostanę biernym klientem banku.