300 zł bonusu za założenie darmowej karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe!

Bonus 300 zł T-Mobile

Pamiętasz jak jakiś czas temu opisywałem promocję bankową, w której można było zgarnąć Tablet za założenie darmowej karty kredytowej? Promocja ta cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem na blogu, z tego co wiem to kilku czytelników cieszy się już z nowych tabletów :). Dziś mam dla Ciebie kolejną ciekawą propozycję. Do zgarnięcia jest łatwe 300 zł za złożenie darmowej karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe i dokonanie kilku płatności.

Wymogi promocji są stosunkowo łatwe do spełnienia i są dość standardowe jak na kartę kredytową. Ja już złożyłem swój wniosek przez Internet i czekam na dalsze instrukcje z banku :). Aby zakwalifikować się do promocji, trzeba posiadać pewną zdolność kredytową. Promocja jest jednak o tyle fajna, że karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe (dostarczane przez Alior Bank) jest w pełni darmowa do końca 2016 roku. Jeżeli będziesz spłacał ją w terminie, nie będzie Cię ona kosztowała dodatkowo ani gorsza. Wniosek: można zgarnąć 300 zł na czysto.

Jak zwykle stworzyłem kartę promocji, w której opisuję wszystko co powinieneś wiedzieć, aby otrzymać gwarantowany bonus 300 zł. Jeśli coś nie jest jasne, zachęcam do zadawania pytań w komentarzach. Link do promocji znajdziesz pod kartą produktu.

karta kredytowa T-Mobile

Karta promocji T-Mobile Usługi Bankowe (kliknij aby powiększyć)

Aby skorzystać z promocji złóż wniosek o darmową kartę kredytową T-Mobile Usługi Bankowe z tego linka i zgarnij gwarantowany bonus 300 zł!

Dodatkowo możesz złożyć wniosek o konto bankowe z moneyback 5% (o samym koncie pisałem w tym artykule), co pozwoli Ci na dołączenie do programu rekomendacyjnego i polecenie tej świetnej promocji znajomym lub rodzinie.

Powyższe odnośniki są linkami partnerskimi. Oznacza to, że jeżeli zdecydujesz się na wzięcie udział w promocji poprzez link zamieszczony na blogu, otrzymam za to dodatkowe wynagrodzenie od organizatora promocji, które wspomoże rozwój tego bloga. Oferta którą opisuję jest dla Ciebie korzystna. Sam z niej skorzystałem i polecam ją również Tobie!

Dodatkowo warto wiedzieć że:

  • bank zwalania Cię z opłaty miesięcznej za kartę do końca 2016 roku (standardowo 5 zł),
  • otrzymujesz obniżoną o 20% stawkę oprocentowania limitu kredytowego na okres 14 miesięcy od dnia zawarcia umowy,
  • uzyskujesz zwolnienie z opłaty za wznowienie karty kredytowej na drugi rok użytkowania (standardowo 0-70zł, w zależności od wartości dokonanych transakcji w ciągu roku poprzedniego)
  • w okresie 19 kwietnia – 30 czerwca 2016 bank nie pobiera prowizji za przelew z rachunku karty. W praktyce oznacza to, że możesz za darmo wypłacić całość limitu kredytowego i odłożyć np. na lokatę lub konto oszczędnościowe. Pamiętaj tylko aby spłacić kartę w terminie, w celu uniknięcia odsetek!

To już chyba wszystko co powinieneś wiedzieć. Zachęcam do zadawania pytań w komentarzach pod artykułem.

Więcej w Rankingi
moneyback
Moneyback – ranking kont osobistych zwracających pieniądze

Moją ulubioną formą korzyści uzyskiwanych od banków jest moneyback za płatności kartą. Więcej o samym produkcie oraz ranking obecnych ofert bankowych z moneyback w dzisiejszym wpisie.

Zamknij