Tablet Lenovo Tab lub smartfon Samsung Galaxy za założenie darmowej karty kredytowej Citi!

Darmowa karta kredytowa Citi

Na rynku pojawiła się bardzo dobra promocja bankowa, dzięki której można otrzymać telefon Tablet Lenovo Tab lub smartfon Samsung Galaxy praktycznie za darmo.

Wymogi promocji są stosunkowo łatwe do spełnienia, jeżeli tylko kwalifikujesz się do udziału w niej. Ja niestety miałem już kartę kredytową Citi, co uniemożliwia mi skorzystanie z okazji. A szkoda, bo chętnie zastąpiłbym tableta otrzymanego od BNP Paribas tym całkiem niezłym modelem Lenovo Tab 2 A7-30 (z modemem 3G!). Może Ty skorzystasz, jak nie z tableta to ze smartfona Samsung Galaxy J1. Stworzyłem kartę promocji, w której opisuję wszystko co powinieneś wiedzieć, aby otrzymać urządzenie. Jeśli coś nie jest jasne, zachęcam do zadawania pytań w komentarzach. Link do promocji znajdziesz pod kartą produktu.

Citi Handlowy

Karta promocji Citi

Aby skorzystać z promocji przejdź na stronę banku: Smartfon Smasung Galaxy lub tablet Lenovo Tab za założenie karty kredytowej Citi!

Powyższy odnośnik jest linkiem partnerskim. Oznacza to, że jeżeli zdecydujesz się na wzięcie udział w promocji poprzez link zamieszczony na blogu, otrzymam za to dodatkowe wynagrodzenie od organizatora promocji, które wspomoże rozwój tego bloga. Oferta którą opisuję jest dla Ciebie korzystna. Gdybym spełniał wymagania promocji to sam bym z niej skorzystał, niestety miałem już kartę Citi w 2014 roku 🙁 Dlatego polecam tę promocję Tobie!

Zachęcam do zadawania pytań w komentarzach pod artykułem 🙂

Więcej w Rankingi
Ranking kont oszczędnościowych i lokat grudzień 2015
Ranking kont oszczędnościowych i lokat – grudzień 2015

Na blogu nie poruszałem jeszcze tematu finansów (poza wpisem o promocji BZ WBK), więc należy Ci się słowo wyjaśnienia. Każdego miesiąca podejmuję decyzje finansowe odnośnie posiadanych przeze mnie oszczędności oraz tego gdzie je ulokować, by osiągnąć jak największy zysk. Robię dokładny przegląd ofert kont oszczędnościowych i lokat. Chcę regularnie dzielić się z Tobą wynikami moich poszukiwań.

Zamknij