Kontakt

Cześć! Skoro tutaj trafiłeś to prawdopodobnie masz do mnie jakąś sprawę. Bardzo się cieszę! Tworzę tego bloga dla Ciebie, dlatego ten dialog jest dla mnie niezwykle cenny. Formularz kontaktowy znajduje się na dole strony.

Zakładam, że piszesz do mnie w jednej z następujących spraw:

  1. Merytorycznej treści wpisów opublikowanych na blogu.
  2. Strony technicznej funkcjonowania bloga.
  3. Próśb o poruszenie konkretnych tematów w przyszłych wpisach.
  4. Porad związanych z tematyką bloga dotyczących Twojego życia i konkretnej, opisanej przez Ciebie sytuacji.
  5. Współpracy ze mną jako blogerem.

Jako twórca racjonalnie.pl szczególnie dziękuję Ci za wszelkie uwagi w zakresie merytorycznej i technicznej części bloga (punkty 1-2). Właśnie tego typu wiadomości pozwalają tworzyć coraz lepszą treść zgodną  z Twoimi oczekiwaniami. Ogromne dzięki!

Obiecuję także, że na wszelkie pytania i prośby związane z tematyką bloga (punkty 3-4) odpiszę jak najszybciej. Proszę jednak o wyrozumiałość. Jak możesz wywnioskować z treści publikowanych na blogu stawiam przed sobą wiele celów indywidualnych, a do tego łączę blogowanie z pracą na etacie i życiem rodzinnym. Moja odpowiedź może nie pojawić się na Twojej skrzynce przez pewien czas. Codziennie przeglądam jednak maile (zwłaszcza w weekendy!). Właśnie wtedy możesz oczekiwać mojej odpowiedzi. Wielkie dzięki za cierpliwość!

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, agencją reklamową, blogerem lub jakimkolwiek innym podmiotem zainteresowanym współpracą (punkt 5) – proszę o kontakt! W najbliższym czasie planuję stworzyć także dedykowaną dla Ciebie zakładkę „Współpraca” wraz ze szczegółową ofertą współpracy. Wierzę że wspólne przedsięwzięcia i inicjatywy mogą przynieść efekt synergii z korzyścią dla obu stron.

Wielkie dzięki za Twój wkład!