Zapisano na newsletter. Dzięki!

Serdecznie witam Cię wśród zarejestrowanych użytkowników, racjonalnych użytkowników tego bloga! Od dziś będę wysyłał Ci wiadomości o najnowszych wpisach na Racjonalnie.pl. Wiadomości będę wzbogacał o treści przeznaczone jedynie dla zarejestrowanych odbiorców Racjonalnego Newslettera co przyniesie dla Ciebie dodatkową wartość. Mam nadzieję że się nie zawiedziesz 🙂 Poniżej link do pobrania obiecanego ebooka:

POBIERZ EBOOK „DZIAŁAJ RACJONALNIE”

Aby pobrać książkę, kliknij w poniższy link:

Ebook „Działaj Racjonalnie” – plik PDF

projekt działaj racjonalnie

Jak często?

Postaram się znaleźć złoty środek co do ilości wysyłanych wiadomości. Ustalmy zasadę – maksymalnie jedna wiadomość na tydzień. Też walczę z niechcianymi wiadomościami, dlatego nie będę spamował również Ciebie marnując Twój cenny czas.

Co dalej?

Zapisując się na newsletter będziesz na bieżąco informowany o nowo pojawiających się artykułach na blogu. Ale czy przeczytałeś już poprzednie wpisy? 🙂 Koniecznie zapoznaj się z listą racjonalnych projektów – znajdziesz tam skondensowaną wiedzę na temat obszarów poruszanych na blogu.

Dodatkowo zachęcam Cię do skontaktowania się ze mną i zadawania mi pytań. Masz spore możliwości, które wypisałem na stronie kontaktowej. Zachęcam Cię także do odwiedzenia moich profili w mediach społecznościach. Jestem dostępny m.in. na Facebooku, Twitterze i LinkedIn.

Jeszcze raz dzięki za Twoje zaufanie i do usłyszenia przeczytania!

Pozdrawiam,

Zapisano na newsletter